+48 887 877 077

Usługi ogrodnicze i porządkowe w Warszawie

Nasza firma powstała w 2008 roku. Od chwili powstania prężnie się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych usług.
Od początku prowadzenia naszej działalności nieustannie stawiamy na ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu świadczonych przez nas usług, aby móc docierać do jak największej grupy osób i realizować ich wizje. Oferujemy Państwu kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi ogrodnicze. Warszawa to miasto ciągle rosnących potrzeb, na które odpowiadamy z wielkim zaangażowaniem oraz niekłamaną pasją.

Śledzimy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, a także zmieniające się trendy w ogrodnictwie. Zgodnie z tymi czynnikami staramy się świadczyć nasze usługi ogrodnicze. Warszawa to miasto, na którego terenie działamy, jednak chętnie podejmujemy się także współpracy z klientami z okolic stolicy. Zatrudniamy najlepsze ekipy, charakteryzujące się wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami, które w profesjonalny sposób zajmują się roślinami, a także dbają o to, aby dobrze rosły, ciesząc tym samym zarówno domowników, jak i wszelkich gości. W tym celu podejmujemy się współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Nie boimy się nawet trudnych wyzwań, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji trudnych i skomplikowanych zleceń.

Świadczymy usługi ogrodnicze w ogrodach prywatnych oraz na wszelkich terenach zielonych o charakterze publicznym. W Warszawie nie brakuje firm, które świadczą usługi z zakresu ogrodnictwa, jednak my wyróżniamy się na ich tle. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest ciągłym poszerzaniem wiedzy praktycznej oraz teoretycznej niezbędnej do tworzenia ogrodów Państwa marzeń. Nieustannie rozwijamy się, a ponadto łączymy pracę z naszą największą pasją, jaką są usługi ogrodnicze.

Nawadnianie
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektu, montażu i serwisu systemów automatycznego nawadniania ogrodów i innych przestrzeni zielonych. Mamy wieloletnią praktykę i wiele zrealizowanych instalacji za sobą, dlatego doskonale wiemy, co zrobić aby system był w pełni funkcjonalny, wygodny, niedrogi i dopasowany do zapotrzebowania naszych klientów.


Projektujemy i montujemy systemy automatycznego nawadniania w:

 • ogrodach
 • tarasach
 • na balkonach
 • terenach zielonych
 • boiskach
 • parkach
 • skwerach
 • szklarniach
 • przy szkołach
 • firmach
 • w miejscach użyteczności publicznej


Pielęgnacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy dla Państwa ofertę pielęgnacji wszelkiego rodzaju terenów zielonych i ogrodów.
Możemy być u Państwa regularnie w ramach miesięcznego abonamentu ( częstotliwość usługi zależy od wymagań indywidualnych klienta a także potrzeb ogrodu, najczęściej jest to 1x/ tydzień)
Jesteśmy otwarci także na jednorazowe prace pielęgnacyjne i pojedyncze zlecenia. Z nami Twój ogród będzie tętnił życiem!

Trawniki
Od wielu lat zakładamy trawniki zarówno z siewu jak i z rolki - najwyższej jakości, uprawiane na folii oraz ścinane z gruntu. Posiadamy odpowiedni sprzęt do przygotowania gleby i siania idealnych trawników o dużych powierzchniach, ale w krótkim czasie, dzięki czemu nasza cena jest konkurencyjna.


Projektowanie Ogrodów
Projektujemy piękne, wygodne, pełne życia ogrody oraz wszelkie przestrzenie zielone. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania w najmniejszych szczegółach, po pełną realizację i opiekę nad obiektem.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą :

 • Projektujemy ogrody przydomowe,
 • Projektujemy zieleń wokół firm, biur, instytucji użyteczności publicznej
 • Projektujemy zieleń na balkonach, tarasach, podjazdach, terenach rekreacyjnych
 • Kompleksowo realizujemy wszelkie projekty

Dbając o roślinność i estetykę możemy przygotować dla Państwa ofertę na wykonanie systemu automatycznego nawadniania.
Jesteśmy profesjonalistami, przygotowany przez nas projekt dopasowany jest zawsze do indywidualnych potrzeb Klienta.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy autorski pomysł na ogród.
Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne, dlatego zawsze wybieramy najbardziej korzystne dla Klienta rozwiązania

Drenaż
Jeśli mają Państwo problem z nadmiarem wody na posesji pomożemy się z nim uporać.
Dobrze zaprojektowany i wykonany drenaż lub odwodnienie terenu pozwoli na skuteczną ochronę przed zalaniem ogrodu, a także budynków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:
Wykonujemy kompleksowe odwodnienia wszelkiego rodzaju terenów i wody z rynien: odwodnienia liniowe, odwodnienia płaskich terenów.
Instalujemy drenaże liniowe, drenaż fundamentów, tunele, kanały, skrzynki rozsączające wody opadowe.

 • Wykonujemy studnie zbiorcze
 • Wykonujemy studnie chłonne
 • Przepompownie


Sprzątanie Osiedli
Firma Asztar zapewnia kompleksowe usługi związane z utrzymaniem czystości  na częściach wspólnych osiedli i wspólnotach mieszkaniowych.
Jesteśmy w stanie zrealizować czynności w serwisie zarówno codziennym lub według ustalonego harmonogramu, jak i okazjonalnym, doraźnym, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie.
Zapraszamy zarówno przedsiębiorstwa i instytucje, jak i osoby prywatne – z nami nie będziesz już musiał martwić się sprzątaniem, ponieważ zrobimy wszystko za ciebie i to w naprawdę zachęcających cenach!

Sprzątanie Biur
Kompleksowo sprzątamy wszelkie powierzchnie biurowe i apartamentowe. Ofertę zawsze przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta i obiektu:
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przedsiębiorstwa i instytucje, firmy, urzędy jak i osoby prywatne – z nami nie będziesz już musiał martwić się sprzątaniem, ponieważ zrobimy wszystko za ciebie i to w naprawdę zachęcających cenach!
Jesteśmy w stanie zrealizować czynności w serwisie zarówno codziennym lub według ustalonego harmonogramu, jak i okazjonalnym, doraźnym, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie.

Sprzątanie domów i mieszkań

Z nami nie będziesz już musiał martwić się sprzątaniem, ponieważ zrobimy wszystko za Ciebie i w to naprawdę zachęcających cenach! 
Jesteśmy w stanie zrealizować czynności w serwisie zarówno codziennym lub według ustalonego harmonogramu, jak i okazjonalnym, doraźnym, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Więcej w dziale 

Zatrudniani przez nas pracownicy pragną zaspokajać Państwa wymagania, jak również realizować wszelkie koncepcje, uwzględniając przy tym indywidualne oczekiwania każdego klienta. Jesteśmy solidną, rzetelną firmą, która preferuje innowacyjne, efektywne rozwiązania. Działamy szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie.

Staramy się otwierać na wszystkie propozycje dotyczące współpracy i rozszerzać zasięg oraz zakres naszej działalności. O wysokim poziomie naszych usług mogą świadczyć pozytywne opinie klientów, którzy już nam zaufali – do tego grona mogą należeć również Państwo! Ich zadowolenie jest naszym nieustającym motorem do działania, jakim są świadczone przez nas usługi ogrodnicze. Nasze usługi wykonywane są na terenie Warszawy, jednak dojeżdżamy również w okolice tego miasta, aby otwierać się na wszelkie potrzeby naszych klientów spoza stolicy.

Jeżeli pragną Państwo stworzyć zachwycający ogród wokół swojego domu bądź przestrzeń zieloną o charakterze użytkowym, zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty i skorzystania z usług, które świadczymy z ogromnym zaangażowaniem. Nasze kompleksowe i profesjonalne usługi obejmują przede wszystkim projektowanie ogrodów, ale również ich nawadnianie, pielęgnację trawników oraz roślin, a także drenaż. Ponadto oferujemy pielęgnację wszelkich roślin na balkonach oraz tarasach. Bez względu na wielkość przestrzeni, którą mamy zagospodarować, w pracę wkładamy maksimum zaangażowania, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Chętnie realizujemy koncepcje naszych klientów, ale jednocześnie służymy profesjonalnym doradztwem oraz pomocą. Dodatkowo oferujemy wykonywanie studni zbiorczych lub chłonnych, a także przepompowni. Ponadto zajmujemy się sprzątaniem powierzchni użytkowych, takich jak biura, oraz mieszkalnych, a nawet całych osiedli.

NASI PARTNERZY

Do góry