+48 887 877 077

 

Koszty związane z montażem systemu automatycznego nawadniania zależą od kilku czynników. W czasie wyceny bierzemy pod uwagę przede wszystkim :

  • powierzchnię terenu
  • rodzaj nawierzchni, rodzaj gleby
  • ilość użytych materiałów ( Pracujemy tylko na najlepszych materiałach, systemach amerykańskich firm które światową czołówką w branży nawodnieniowej, m.in.:RAIN-BIRD, ORBIT, IRRITROL, BERMAD, K-RAIN, TORO oraz HUNTER.
  • Wymagania roślinności znajdującej się w ogrodzie
  • Zakres i ilość pracy


Nasze systemy są niezawodne i bezawaryjne.
Zawsze przygotowujemy dla naszych klientów najlepsze, najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Dbamy o rośliny i służymy właścicielom ogrodów doradztwem z zakresu pielęgnacji i użytkowania systemu. Przygotowujemy zazwyczaj dwa kosztorysy z których klient wybiera ten który bardziej odpowiada jego potrzebom.
Zapraszamy do spotkań indywidualnych podczas których następuje wstępna wycena. Bardzo często klienci zyskują wtedy zupełnie nowy, innowacyjny pogląd na zagospodarowanie ternu zielonego. Istnieje również możliwość przesłania planu ogrodu lub terenu poprzez formularz kontaktowy lub mailowo. Na tej podstawie możemy zaprojektować dla Państwa system automatycznego nawadniania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy profesjonalistami, montujemy systemy automatycznego nawadniania w nowopowstających ogrodach, przed założeniem ogrodu i rozpoczęciem nasadzeń.

Jednak dobyte doświadczenie i wieloletnia praktyka pozwalają nam także projektować i montować systemy w już istniejących ogrodach. Takie sytuacje są bardzo częste. Wszelkie prace wykonujemy bardzo dyskretnie, bezinwazyjnie, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie bardzo wielu zadowolonych klientów.

Na każdym etapie prac warto zainstalować system automatycznego nawadniania, ponieważ to życie dla roślin i oszczędność czasu i pieniędzy dla Klienta.

Projektujemy i montujemy systemy automatycznego nawadniania od ponad 10 lat. Mamy ogromne doświadczenie, praktykę i wiedzę z zakresu działania wszelkich urządzeń montowanych w ogrodach, zawsze służymy radą.  

Wszystkie systemy wykonane przez naszą firmę objęte są gwarancją od 3 do 5 lat. Montujemy systemy profesjonalnie, pełna automatyka. Na każdym etapie współpracy służymy pomocą i doświadczeniem.

Wiosną, przed uruchomieniem systemu, należy przeczyścić dysze i wyregulować zasięg zraszaczy oraz wykonać przegląd elektrozaworów. Zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie mają bowiem negatywny wpływ na poszczególne części instalacji.

Jesienią wyłączamy system i zabezpieczamy go przed mrozem.

 

Architektura krajobrazu to branża tak piękna, szeroka i bogata, że trudno jest zamknąć ją w sztywne ramy cenowe. Nasza firma każdy projekt traktuje indywidualnie, a ostateczny kosztorys zależy od :

  • powierzchni terenu,
  • ukształtowania terenu
  • zakresu projektu (roślinność, system automatycznego nawadniania, pergole, oświetlenie, ścieżki)
  • zakresu współpracy ( w przypadku gdy zdecydują się Państwo powierzyć naszej firmie zaprojektowanie ogrodu a także jego kompleksową realizację udzielamy atrakcyjnych rabatów )
  • terminu zamówienia (późną jesienią i zimą projekty są u nas tańsze)
Do góry